Užijte si dovolenou v Egyptě. Šnorchlujte, opalujte se a ochutnejte jedno z nejlepších all–inclusive →

Počasí Marsa Alam

Na dovolenou do letoviska Marsa Alam míří každoročně čím dál více turistů. Není se čemu divit, počasí v této oblasti je prostě perfektní!

Počasí Marsa Alam Egypt

Počasí v Marsa Alam je svým způsobem velmi odlišné od ostatních destinací. Typickým znakem je totiž celoroční vítr vanoucí od moře. Ačkoliv v plné sezoně je tento vítr vítaným společníkem, kdy Vám pobyt na Slunce nepřijde v 40°C vedrech tolik hrozný, mnohým může de facto v zimních měsících znepříjemnit dovolenou. S větrem se totiž automaticky rozvíří i písek na plážích. Avšak nemusíte mít strach, toto se stává tak 1x do týdne. Vítr v Marsa Alam má ještě jeden následek, a to budování tzv. vlnolamů. Vítr totiž rozvíří moře na tolik, že vznikají větší vlny, které se díky vlnolamům u hotelových rezortů minimalizují.

Teploty Marsa Alam

Stejně tak jako po celém Egyptě, i zde počítejte s jasnou oblohou, z které téměř za celý rok nenaprší ani sklenička vody. Maximální teploty šplhající k 40°C zde můžete zažít pouze v červenci a srpnu. V květnu, červnu, září a říjnu počítejte s příjemným počasím a teploty okolo 36°C.

Dovolená se slevou v oblasti Marsa Alam zde

Budete-li chtít strávit zimu v Egyptě a poletíte do Marsa Alam, počítejte s průměrnými teplotami 22°C. Listopad, prosinec, leden a únor jsou typické především zvýšenou aktivitou a silou větru. Březen, duben a květen je téměř ideálním měsíc pro vycestování do tohoto letoviska.

Teplota vody Marsa Alam

I zde díky teplému moři naleznete spoustu korálových útesů, které se v poklidu budete moci prohlížet jak v prosinci, tak i srpnu. Teplota moře se totiž pohybuje od 22°C do 29°C. Šnorchlování je tedy přáno po celý rok.

Aktuální počasí Marsa Alam

Podívejte se na aktuální předpověď počasí na příštích 6 dní

Clear
Today 02/20 0%
Clear
Sunny. High 22C. Winds N at 15 to 30 km/h.
Clear
Tomorrow 02/21 0%
Clear
A mainly sunny sky. High 22C. Winds NNW at 15 to 30 km/h.
Clear
Wednesday 02/22 0%
Clear
A mainly sunny sky. High 23C. Winds NNW at 15 to 25 km/h.
Clear
Thursday 02/23 0%
Clear
Mainly sunny. High 21C. Winds NNW at 25 to 40 km/h.
Clear
Friday 02/24 0%
Clear
Mainly sunny. High 23C. Winds N at 15 to 30 km/h.
Clear
Saturday 02/25 0%
Clear
Mainly sunny. High 24C. Winds N at 15 to 30 km/h.
Počasí Marsa Alam
3, hlasů: 2
Naposledy aktualizoval David dne .
Egypt čeká! Naplánuj si svou dovolenou již teď... Vyber si zájezd →