Užijte si dovolenou v Egyptě. Šnorchlujte, opalujte se a ochutnejte jedno z nejlepších all–inclusive →

Proč Egypt?

Egypt je země s úctyhodnou dávkou historie. Tolik známé a přitom tajemstvím zahalené pyramidy zvábí každého cestovatele, jež do Egypta zavítá. Kdo je spatřil na vlastní oči, měl by to brzy změnit. Nemusíte se nutně vydávat za Sfingou a pyramidami abyste pochopily, v čem spočívá kouzlo dovolené v Egyptě.

Jen si to představte, ležíte na pláži, Slunce prohřívá unavené tělo a lehký mořský vánek Vás příjemně osvěžuje. Za zády v pozadí vidíte krásu severní Afriky – velkolepé egyptské pyramidy a nekonečně velikou Saharskou poušť.

Dovolená v Egyptě je vhodná pro celou rodinu. Nejmenší z nás se vyřádí v nádherném a teplém Rudém moři, které je plné pestrobarevných ryb a korálů. Pobřeží je lemováno nádhernými písečnými plážemi, které umožňují pozvolný vstup do vody. Další cestovatelé si pochutnají na místních specialitách. Někteří budou odhalovat po staletí skrývaná tajemství Egypta včetně nejzajímavějších památek a mohou vyrazit na výlet přímo do Luxoru.

Dovolená, ale co cena?

Pravdou však je, že mnozí si jezdí odpočinout do Egypta pouze do hotelových komplexů. I to má něco do sebe. Nemusíte se o nic starat, protože All Inclusive zájezdy Vám zajistí dostatečný příjem pokrmů i nápojů, jak jen si bude hrdlo ráčit. V případě last minute zájezdů nebo i fist minute zájezdů do Egypta docílíte velmi zajímavých cen. Dovolená v Egyptě pak nemusí vyjít na více jak 9.000 Kč za osobu ve 4* hotelovém komplexu přímo u pláže. V ceně je samozřejmě letecká doprava i transfer z letiště do hotelu.

Egypt čeká na Vás!

Využijte nabídky last minute Egypt zájezdů a neplaťte víc, než musíte. Podívejte se do pouští, udělejte si výlet k pyramidám nebo poznejte magický podmořský život – Egypt je vyhlášenou potápěčskou destinací. Prostě žijte a užívejte díky dovolené v Egyptě!

Proč Egypt?
Ohodnoťte
Naposledy aktualizoval David dne .
Egypt čeká! Naplánuj si svou dovolenou již teď... Vyber si zájezd →

Zajímá vás víc? Zeptejte se.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátorem.