S námi se neztratíš
Ušetři 30 %Časově omezené akční nabídky /Zjisti více
Pusť se do výběru dovolené

Dovolená v Egyptě levně – sledujte nabídku zájezdů minimálně týden

Máte-li chuť si ještě před začátkem českého léta odskočit někam za teplem a mořem, Egypt je tou ideální volbou. Ceny zájezdů do Egypta se mění každým dnem, proto je je doporučuji alespoň týden sledovat, abyste si udělali představu o tom, za jaký nejlevnější peníz je možné zájezd pořídit.

Tak například na serveru dovolena.cz byl ještě před dvěma dny k mání 8-denní letecký zájezd do známého egyptského letoviska Hurghada za pouhých 6 500 Kč. Dnes, o dva dny později, je nejlevnější nabídka o více jak 2 500 Kč dražší. Proto se opravdu vyplatí pár dní vyčkat a s cenami se seznámit.

Dnes můžete objednávat 8-denní letecký zájezd do Hurghady za 9 190 Kč. Zájezd pořádá česká cestovka a odlet je z Prahy v pondělí 29.4. Detail zájezdu ZDE. Přečtěte si o počasí v Hurghadě.

Levněji než dovolená v Egyptě nyní vychází dovolená v Turecku, kde se dá výrazně ušetřit především tím, že pojedete s německou cestovkou a odlétat budete z jednoho z blízkých německých nebo rakouských letišť. Podobně, i dovolená v Tunisku vyjde momentálně levněji se zahraniční cestovkou, aktuálně nejlevnější zájezd do Tuniska je nyní v nabídce za 6 500 Kč.

Dovolená v Egyptě levně – sledujte nabídku zájezdů minimálně týden
Ohodnoťte

Naposledy aktualizoval David dne .

Chceš letět k moři? Vyber si svou dovolenou již teď... Vyber si zájezd →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *