S námi se neztratíš
Ušetři 30 %Časově omezené akční nabídky /Zjisti více
Pusť se do výběru dovolené

Egypt aktuálně: bezbečnostní situace v Egyptě

Když už konečně přišla doba dovolených, jednu z velmi oblíbených letních destinací, Egypt, opět zasáhly veřejné nepokoje.

Ministerstvo zahraničí ČR české turisty varuje, aby byly při své dovolené v Egyptě obezřetnější a aby se v žádném případě neúčastnili jakýchkoliv veřejných shromážděních. Na druhou stranu cestovky i české turisty uklidňuje, že tímto svým prohlášením neodrazuje před cestou do Egypta.

Demonstrace jsou pouze ve velkcýh egyptských metropolích na severu země v čele s hlavním městem Egypta Káhirou. Letoviska u pobřeží Rudého moře (Hurghada, Marsa Alam, Taba, Sharm el-Sheikh) na východě země zůstávají klidná a turistům aktuálně žádné nebezpečí nehrozí. To potvruzují i souhrná čísla prodaných zájezdů, která jasně ukazují, že mezi Čechy zatím žádné obavy nepanují.

Aktuálně nejlevnější zájezdy do Egypta

V Egyptě je nyní, na začátku července, velmi teple, přečtěte si o aktuálním počasí více. Dáte-li přednost mírnějšímu podnebí, vyražte na osvědčenou dovolenou do Řecka na jeden z řeckých ostrovů (ostrov Kos ostrov Zakynthos, ostrov Lefkada) nebo na dovču do Turecka. Turecko se mezi ćechy těší rok od roku čím dál tím větší oblíbenosti, především letoviska Alanya, Antalya, Side a Bodrum.

Egypt aktuálně: bezbečnostní situace v Egyptě
Ohodnoťte

Naposledy aktualizoval David dne .

Chceš letět k moři? Vyber si svou dovolenou již teď... Vyber si zájezd →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *