S námi se neztratíš
Ušetři 30 %Časově omezené akční nabídky /Zjisti více
Pusť se do výběru dovolené

Proč Egypt?

Egypt je země s úctyhodnou dávkou historie. Tolik známé a přitom tajemstvím zahalené pyramidy zvábí každého cestovatele, jež do Egypta zavítá. Kdo je spatřil na vlastní oči, měl by to brzy změnit. Nemusíte se nutně vydávat za Sfingou a pyramidami abyste pochopily, v čem spočívá kouzlo dovolené v Egyptě.

Jen si to představte, ležíte na pláži, Slunce prohřívá unavené tělo a lehký mořský vánek Vás příjemně osvěžuje. Za zády v pozadí vidíte krásu severní Afriky – velkolepé egyptské pyramidy a nekonečně velikou Saharskou poušť.

Dovolená v Egyptě je vhodná pro celou rodinu. Nejmenší z nás se vyřádí v nádherném a teplém Rudém moři, které je plné pestrobarevných ryb a korálů. Pobřeží je lemováno nádhernými písečnými plážemi, které umožňují pozvolný vstup do vody. Další cestovatelé si pochutnají na místních specialitách. Někteří budou odhalovat po staletí skrývaná tajemství Egypta včetně nejzajímavějších památek a mohou vyrazit na výlet přímo do Luxoru.

Dovolená, ale co cena?

Pravdou však je, že mnozí si jezdí odpočinout do Egypta pouze do hotelových komplexů. I to má něco do sebe. Nemusíte se o nic starat, protože All Inclusive zájezdy Vám zajistí dostatečný příjem pokrmů i nápojů, jak jen si bude hrdlo ráčit. V případě last minute zájezdů nebo i fist minute zájezdů do Egypta docílíte velmi zajímavých cen. Dovolená v Egyptě pak nemusí vyjít na více jak 9.000 Kč za osobu ve 4* hotelovém komplexu přímo u pláže. V ceně je samozřejmě letecká doprava i transfer z letiště do hotelu.

Egypt čeká na Vás!

Využijte nabídky last minute Egypt zájezdů a neplaťte víc, než musíte. Podívejte se do pouští, udělejte si výlet k pyramidám nebo poznejte magický podmořský život – Egypt je vyhlášenou potápěčskou destinací. Prostě žijte a užívejte díky dovolené v Egyptě!

Proč Egypt?
Ohodnoťte

Naposledy aktualizoval David dne .

Chceš letět k moři? Vyber si svou dovolenou již teď... Vyber si zájezd →

Otázky a odpovědi

  • Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat na zkušenosti s cestováním v Egyptě místní dopravou (autobusy). Chtěli bychom s přítelem vyrazit do Hurghady s cestovkou, ale nechceme celé dny ležet a poflakovat se. Chtěli bychom se podívat do Káhiry, do Gízy na pyramidy, apod. Výlety s cestovkami jsou ale zbytečně předražené a celkově jejich program je uzpůsobený rodinám s dětmi a důchodce. Jsme zvyklí se pohybovat na vlastní pěst místní dopravou po vlastní ose a nebýt součástí „stáda“. Myslíte, že je tenhle způsob poznávání Egypta bezpečný? Četla jsem o konvojích doprovázející autobusy, platí tato ochrana ale na výletní autobusy nebo na všechny autobusy, tedy i včetně místních dálkových? Jen pro upřesnění, určitě se nechceme pohybovat na periferii Káhiry, nebo u hranic s Libyí či v severní části Sinaje. Prostě chceme vidět turistické „špeky“ Egypta, ale podle nás a ne podle cestovky. Děkuji za odpověď.

    Přeji hezký den
    Kamila

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *