S námi se neztratíš
Ušetři 30 %Časově omezené akční nabídky /Zjisti více
Pusť se do výběru dovolené

Teplé moře a levné All Inclusive zájezdy, to je Egypt v srpnu

Rádi byste část letošního léta strávili někde u vyhřátého moře? Zapřemýšlejte o Egyptě. Ve všech egyptských letoviscích aktuálně panuje nádherné letní počasí, je jasno a teploty ani přes noc neklesají pod 26°C. Díky vysokým denním teplotám je aktuální teplota moře v Egyptě ideální ke koupání i tak oblíbenémupotápění.

V severněji položených letoviscích jako je Hurghada nebo Sharm el-Sheikh má voda 28°C. Ještě o jeden stupeň teplejší je Rudé moře v oblasti Marsa Alam. Jak moře, tak vzduch má v Egyptě suverénně nejvyšší teplotu ze všech oblíbených destinací, do kterých si Češi míří užít svoji dovolenou. Porovnejte Egypt s Bulharskem nebo teplotou moře v Tunisku.

Je s podivem, že i přes hlavní sezónu se dají do Egypta sehnat relativně levné a kvalitní zájezdy, kterými Čechy v posledních letech láká především Turecko, např. letovisko Bodrum. Jeden příklad za všechny, 8-denní do 4* hotelu Pensee Azur Resort v Marsa Alam Vás v srpnu vyjde na 10 990 Kč. 12-denní pobyt na 12 990 Kč. V obou případech je samozřejmě v ceně stravování typu All inclusive.

Teplé moře a levné All Inclusive zájezdy, to je Egypt v srpnu
Ohodnoťte

Naposledy aktualizoval David dne .

Chceš letět k moři? Vyber si svou dovolenou již teď... Vyber si zájezd →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *