S námi se neztratíš
Ušetři 30 %Časově omezené akční nabídky /Zjisti více
Pusť se do výběru dovolené

Utečte před chadným počasím a jedte na opalovačku do Egypta

Utečte před chladným počasím a vyražte na opalovačku do Egypta. Na váhání nyní už opravdu není čas. Jednak v Egyptě každým dnem stoupají teploty vzhůru, jak si ostatně můžete přečíst na stránce o počasí v Egyptě. Za druhé i teplota moře je naprosto ideální, například v Hurghadě má Rudé moře právě 24°C.

I když se to na první pohled nemusí zdát, cenově dovolená v Egyptě vychází i tomto pokročilém jarním období také velmi příznivě. Týdenní zájezd do 4* hotelu přímo u pláže za 7590 Kč? To je na Egypt opravdu skvělá cena.

Co dodat? Snad jen tolik, že budete-li ještě chvíli čekat, tak se na dovolené pěkně ohřejete. V ryze letních měsících panují v Egyptě opravdu velká vedra, tak pozor na to. Lépe uděláte, když si zabalíte plavky, opalovací krém a usušku už nyní. Za týden se tam krásně opálíte a až se u nás to sluníčko taky ukáže, tak tu budete dělat parádu. Dámy, pozor na opalování nahoře bez. V Egyptě jsou tolerantní, ale raději si to odpustte a nebo vyražte na dovolenou do Bulharska nebo řecka, tam si na vás nikdo ukazovat nebude.

Utečte před chadným počasím a jedte na opalovačku do Egypta
Ohodnoťte

Naposledy aktualizoval David dne .

Chceš letět k moři? Vyber si svou dovolenou již teď... Vyber si zájezd →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *